KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 15416219

nr 1541 6219

Akvareller

2 st, Dahlgren, en signerad, daterad 1868, akvarell, yttermått inklusive ram: 35x45 ca

måndag 22 maj 2023
kl 20:44:04